Gramofonski ploci

ЦЕНА: По договор

Gramofonski ploci


Prodavam gramofonski plociГрад:
Bitola
Телефон:
38976687474
Објавен на:
13.07.2014

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Ljupco Stojcevski
Град:
Bitola
Телефон:
38976687474
Објавен на:
13.07.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Guma i Silikon

izrabotka na sekakov vid na gumeni i silikonski dihtonzi,kadici,kalapi i itn po naj povolni uslovi

Цена:По договор


Објавен на: 30.11.2018
Haska

Se prodavaat haski 4 maski i dve zenski
Info na 070728558

Цена:70 MKD


Објавен на: 14.07.2018
Gradezni raboti

Vrsime kompletno renoviranje na vasite stari banji i toaleti
izrabotka na nov vodovod i odvod
izravotka na nova elektricna instalacija
hidro izolacija i ventilacija

Цена:По договор


Објавен на: 22.01.2018
Gusena pecka na drva

Se prodava gusena pecka na drva vo odlicna sostojba koristena tri grejni sezoni mnogu topli

Цена:12.000 MKD


Објавен на: 12.08.2015
Gramofonski ploci

Prodavam gramofonski ploci od Blondie, Zdravko Colic, Lepa Brena, Rod Stewart, Zlatno slavejce, Boney M i drugi. Za celosna lista pobarajte na funnyaneta@yahoo.com

Цена:100 MKD


Објавен на: 21.08.2012

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка