IBM THINKPAD X60

ЦЕНА: 8000 мкд

IBM THINKPAD X60


Prodavam IBM THINKPAD X60. INTEL CPU 1.66 / 2GB RAM / 80GB HDD / baterija 2h. Cena 8.000denИме:
Град:
Skopje
Телефон:
076263272
Објавен на:
21.08.2016

ЦЕНА: 8000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Dule Pazik
Град:
Skopje
Телефон:
076263272
Објавен на:
21.08.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка