INTERNET NARACKI- GRATIS PREVOZ- PLASTIFICIRAN LIM

ЦЕНА: 180 мкд

INTERNET NARACKI- GRATIS PREVOZ- PLASTIFICIRAN LIM


PLASTIFICIRAN LIM SO CENA OD 180 den/m2 RAMEN MATERIJAL SO GRATIS REBROVANJE NA TRAPEZNO REBRO.
Besplatna dostava vo Skopje (gradsko podracje) so naracka nad 10.000 den.
OGRANICENI KOLICINI !!!

Internet prodavnica:
www.kobrashop.com.mk

02/2700-801
075/220-289
075/484-353Име:
Град:
skopje
Телефон:
075/220-289 075/484-353
Објавен на:
13.04.2020

ЦЕНА: 180 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
KOBRA-T
Град:
skopje
Телефон:
075/220-289 075/484-353
Објавен на:
13.04.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка