Izrabotka na trudovi po dostapni ceni,so mesecni popusti i akcii i moznost za predvremena najava na trud

ЦЕНА: По договор

Izrabotka na trudovi po dostapni ceni,so mesecni popusti i akcii i moznost za predvremena najava na trud


Нудиме изработка на :
-Семинарски
-Магистерски
-Докторати
-Есеи
-Анализи
-Состави
-Елаборати
-Бизнис планови
-Деловни писма
-Преводи
и др услуги
Нашата цел е да понудиме на нашите клиенти пристап до услуги со прифатлива цена и беспрекорен квалитет .Исто така при изработка на Семинарски ,Магистерски и Докторати нудиме бесплатна изработка на анализа доколку тоа е потребно за целите на трудот ибесплатни презентации.
Цените се по договор ,а можете да добиете повеќе информации на и-мејл адреса :
-singinggrotesque@hotmail.com
и на мобилниот телефон : 076-528-757
Исто клиентот може да побара додатни услуги како:анализа ,изработка на проект ,изработка на презентација,PDF форма и сл сосема бесплатно .Сите овие додатоци се вклучени во цената на трудот.
На месечно ниво нудиме попусти и нови понуди ,а две семинарски за еден клиент ги наплаќаме за цена од една ,а на наредните семинарски добивате попуст од 150 денари.

Однапред ви благодариме за вниманието и довербатаГрад:
Bitola
Телефон:
076528757
Објавен на:
22.11.2012

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Antonio Stojanovski
Град:
Bitola
Телефон:
076528757
Објавен на:
22.11.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка