Izrabotka na web strani

ЦЕНА: По договор

Izrabotka na web strani


Kompanijata AMT Kompjuteri vi nudi profesionalno izrabotena web strana so dizajn po vas izbor, 4 strani, 10 sliki, hosting za cela godina, 3 strani word 3 e-mail adresi za samo 6.180 denari. Ne cekajte, javete se vednas na 070965396, 02 6121409 ili na e-mail: prodazba@amt.com.mk ili dojdete licno na ul.Straso Pindzur 11- do Ministerstvo za socijalni grizi- Skopje.Град:
skopje
Телефон:
070 96 53 96
Објавен на:
12.05.2021

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Boban Stojanovski
Град:
skopje
Телефон:
070 96 53 96
Објавен на:
06.03.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка