KOTEL ZA NAFTA

ЦЕНА: По договор

KOTEL ZA NAFTA


PRODAVAM KOTEL ZA NAFTA KORISTEN SAMO EDNA GODINA KOTELOT E KAKO NOV.Град:
Skopje
Телефон:
075911-210
Објавен на:
25.12.2015

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Gordan Mitevski
Град:
Skopje
Телефон:
075911-210
Објавен на:
25.12.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка