Klima Servis SANICO ING

ЦЕНА: 1900 мкд

Klima Servis SANICO ING


Servisiranje Na Klima Uredi Dopolna so freon i hemisko cistenje specijalna ponuda samo za 1900 Denari

https://www.facebook.com/SanikoMKИме:
Град:
skopje
Телефон:
077 58 38 77
Објавен на:
22.06.2018

ЦЕНА: 1900 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
krsto krstic
Град:
skopje
Телефон:
077 58 38 77
Објавен на:
05.12.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка