Konjopoj коњопој masi маси

ЦЕНА: 200 мкд

Konjopoj коњопој masi маси


Изнајмувам високи маси , коњопои за прослава на родендени , дипломски , веридби , свадби и друг вид на забави . Цена 200 денари од масаИме:
Град:
Skopje
Телефон:
076252705
Објавен на:
21.09.2019

ЦЕНА: 200 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Miro
Град:
Skopje
Телефон:
076252705
Објавен на:
21.09.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка