Krema za bradavici (papilomi)

ЦЕНА: По договор

Krema za bradavici (papilomi)


Кремата – Против вирусни брадавици има изразено кератоличко дејство, со кое се отстрануваат постојните брадавици и се спречува да се појават нови. Третманот на брадавицата е безболен и нема да го оштети здравото ткиво, па се препорачува да се нанесува кремата на брадавицата и окулу неа.Име:
Град:
Skopje
Објавен на:
27.05.2015

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Goran
Град:
Skopje
Објавен на:
27.05.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка