LR Health & Beauty

ЦЕНА: 60 €

LR Health & Beauty


GERMANSKATA KOMPANIJA LR KOJA E SVETSKI LIDER VO PROIZVODSTVOTO NA PROIZVODITE ZA ZDRAVJE I UBAVINA KOI SE 100% PRIRODNI I SE VRZ BAZA NA ALOE VERA,ZA PRV PAT VO MAKEDONIJA VRSI BESPLATNI OBUKI I SEMINARI ZA RAZVIVANJE NA SVOJOT MARKETING PLAN ZA DIREKTRNA PRODAZBA.
SE NUDI MOZNOST ZA ODLICNA ZARABOTUVACKA PO EVROPSKI STANDART(NAGRADI,BONUSI I AVTOMOBILI)
SITE KOI STO SE ZAINTERESIRANI OD CELA MAKEDONIJA MOZAT DA NE KONTAKTIRAAT NA SLEDNIVE MAIL ADRESI:
dimoska.elena1993@gmail.com
ivansazdovski8@gmail.com
TEL BROJ: 077622486 077890852Град:
Skopje
Телефон:
077622486
Објавен на:
14.06.2015

ЦЕНА: 60 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Elena Dimoska
Град:
Skopje
Телефон:
077622486
Објавен на:
14.06.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка