Lenovo Y50 70

ЦЕНА: 720 €

Lenovo Y50 70


Lenovo Y50 70

Processor
Intel® Core™ i7-4720HQ Processor 2.60GHz

Operating System
Windows 10 Home 64

Memory
8.0GB PC3L-12800 DDR3L SDRAM 1600 MHz

Hard Drive
1TB Hybrid SSHD with integrated 25GB SSD

Graphics
NVIDIA® GeForce GTX 960M 2GB 15.6"

Audio
JBL® speakers with Dolby® Advanced Audio

Ports
2 x USB 3.0, 1 x USB 2.0, Audio Combo Jack (headphone and mic), HDMI-out, 4-in-1 (SD / MMC / SDXC / SDHC) card reader, RJ45, SPDIFГрад:
Skopje
Телефон:
075953081
Објавен на:
25.09.2016

ЦЕНА: 720 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Lenovo lenovo
Град:
Skopje
Телефон:
075953081
Објавен на:
25.09.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка