Lenovo i7 e530

ЦЕНА: 450 €

Lenovo i7 e530


prodavam lenovo i7 e530
so LICENCIRAN windows
inetl core i7 cpu 2.10Gz
8 jadren procesor
8GB ram
i 750GB HDD
laptopot e malku koristen bez grebnatinkaИме:
Град:
skopje
Телефон:
071385386
Објавен на:
31.10.2014

ЦЕНА: 450 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
vane ,
Град:
skopje
Телефон:
071385386
Објавен на:
28.10.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка