Mаски за лице за повеќекратна употреба

ЦЕНА: 20 мкд

Mаски за лице за повеќекратна употреба


Mаски за лице за повеќекратна употреба.
Различни големини за возрасни и деца.
Состав: Полипеопилен - SPUNBOND (двослојни)
Начин на одржување: Производот може да се пере и да се стерилизира на сува топлна од 70*С (без пареа).
Произведено во Р. Македонија
Цена: 20 денари

https://www.facebook.com/zashtitnimaskizaliceГрад:
Скопје
Телефон:
076420284
Објавен на:
30.10.2020

ЦЕНА: 20 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Катерина
Град:
Скопје
Телефон:
076420284
Објавен на:
28.10.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка