MOLERAJ

ЦЕНА: По договор

MOLERAJ


Molerisuvanje chisto i pedantno so kompjuterski boi po povolni ceni.
Opshivki na prozori i vrati vednash posle nivnata promena,pregradni zidovi,oblozhuvanje na zidovi, spushteni plafoni,skrieni svetla,kaskadi i drugo od gips karton.Град:
Skopje
Телефон:
078936127
Објавен на:
20.01.2019

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
stefan krstevski
Град:
Skopje
Телефон:
078936127
Објавен на:
20.01.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка