Masa i stolici

ЦЕНА: 4000 мкд

Masa i stolici


Se prodavaat masa i 4 stolici (izraboteni od metal i tapacirani na nasloni i sediste).Град:
Aerodrom
Телефон:
071365539
Објавен на:
21.08.2019

ЦЕНА: 4000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Martin Tosheski
Град:
Aerodrom
Телефон:
071365539
Објавен на:
21.08.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка