Masazer za noze Severin

ЦЕНА: 1500 мкд

Masazer za noze Severin


Prodavam skoro nov masazer za site koi imaat umorni i grubi noze, moze da se koristi i za detoksikacija na organizmot. Mnogu malku koristen, vo sovrsena sostojba.Име:
Град:
Stip
Телефон:
075 310 300
Објавен на:
13.10.2014

ЦЕНА: 1500 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Sandra
Град:
Stip
Телефон:
075 310 300
Објавен на:
13.10.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка