Masini za pisuvanje

ЦЕНА: 8000 мкд

Masini za pisuvanje


Се продаваат 3 машини за пишување(2 кирилица и 1 латиница) заедно со листови и дупчалка.

070679913 - Весна
078327789 - БруноИме:
Град:
Skopje
Телефон:
078327789
Објавен на:
24.07.2019

ЦЕНА: 8000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Bruno
Град:
Skopje
Телефон:
078327789
Објавен на:
24.07.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка