Muzicka karta M-audio profire 2626+Behringer ADA8200 8 In

ЦЕНА: 350 €

Muzicka karta M-audio profire 2626+Behringer ADA8200 8 In


M- Audio profire 2626 audio interface so Octane Preamp Technology...kartata e kako nova koristena e samo vo domashni uslovi...Behringer ADA8200 8 In /8 Out digital interface,maksimalno zacuvana,kako nova...

M-audio profire 2626 - 300 eura
Behringer ADA8200 8 In /8 Out - 100 eura

Dvete spravi zaedno - 350 evra...

P.S fotografiite na Behringerot se malku matni...:)Град:
Aerodrom
Телефон:
075439159
Објавен на:
21.02.2018

ЦЕНА: 350 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Nikola Avtovski
Град:
Aerodrom
Телефон:
075439159
Објавен на:
21.02.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка