Nike zoom structure 19

ЦЕНА: 4500 мкд

Nike zoom structure 19


broj 41
se prodavaat poradi golem broj 3 pati se probani ne se noseniГрад:
Skopje
Телефон:
072 251 510
Објавен на:
16.10.2016

ЦЕНА: 4500 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Nikola Jovanovski
Град:
Skopje
Телефон:
072 251 510
Објавен на:
16.10.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка