ORIGINAL POLNAC ZA APPLE MACBOOK 15,17 INCH

ЦЕНА: По договор

ORIGINAL POLNAC ZA APPLE MACBOOK 15,17 INCH


ORIGINAL POLNAC ZA APPLE MACBOOK 15,17 INCH. Input voltage: 100-240V , 50-60Hz. Output voltage:
18.5V, 4.6A 85W. Size of connector: 5 pins. RABOTIME I NA GOLEMO . CENI EKSTRA. DOSTAVA NIZ CELA
MAKEDONIJA PREKU BRZA POSTA.Град:
Skopje
Телефон:
077664434
Објавен на:
29.03.2013

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
GLANTERIJA/DELOVI/KOMPONENTI/ ZA EL.UREDI
Град:
Skopje
Телефон:
077664434
Објавен на:
29.03.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка