PC Desktop gaming kompjuter

ЦЕНА: 200 €

PC Desktop gaming kompjuter


PC Desktop gaming with monitor
Motherboard Model: MS-7586 Processor: Intel(R) Core(TM) i5 CPU750@2.67GHz (4 CPUs), ~2.7GHz
Memory: 4096MB RAM
Hard drive: 1Terabyte SATA HDD
Card name: ATI Radeon HD 5800 Series 2,8GB
+++++Monitor: Samsung SyncMaster P2370HD 23"(Digital) 1920 x 1080 (32 bit) (60Hz) DVI HDMI AVG
Okolu 5 god star no soliden performans ima seuste
Igri kako Diablo 3, LoL, Dota2, CS:GO se na medium settings solidno igrivi
Javete se slobodno kje se dogovorime ima prostor za popust BEZ ZAMENI Contact: 072302653 Vasil ; 071358940 Aleksandar cena - 200EURОбјавен на:
05.02.2017

ЦЕНА: 200 €

Карактеристики:

Контакт

Објавен на:
05.02.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка