PIONEER CDJ 800MK2 I DJM 400

ЦЕНА: 1300 €

PIONEER CDJ 800MK2 I DJM 400


2X CDJ 800 MK2 & DJM 400 Во одлична состојба..Со торбици.Име:
Град:
Skopje
Телефон:
076454838
Објавен на:
03.03.2013

ЦЕНА: 1300 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Darko
Град:
Skopje
Телефон:
076454838
Објавен на:
03.03.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

OrbiTrek Platinum Plus

Се продава скоро нов OrbiTrek Platinum Plus. Купен од продавница за спортска опрема

Цена:7.000 MKD


Објавен на: 05.10.2019
PLAC OHRID VAROS 125m2 so gradezna markica ITNO

ИТНО!
Се продава атрактивен плац во стариот дел на Охрид - Варош.
Градежен плац за вила со апартмани, семејна викендица или куќа во стогиот центар на Охрид.
Плац 125м2 површина со градезна марки...

Цена:78.000 EUR


Објавен на: 03.09.2019
Oprema za sendvicara i picerija

Opremata e socuvana i site masini se vo ispravna sostojba koristeni 1 god

Цена:По договор


Објавен на: 06.12.2018
PLAC NIVA ZA VIKENDICA CAPARI

plac 1750 m2 eden km pred capari na 170 m do asvalten pat placot e pravoagolen 100x18 idealno mesto cista priroda za vikendica na 1000 metri nad visina.. 070 757 897

Цена:2.500 EUR


Објавен на: 03.05.2018
PIRELLI DIABLO 120/70/17 M/C (58W)

GUMATA E ODLICNO SOCUVANA MOZETE DA VIDETE NA SLIKITE.

Цена:По договор


Објавен на: 29.03.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка