PRODAVAM LAP TOP

ЦЕНА: 100 €

PRODAVAM LAP TOP


LG 17 INCEN DOBRO ZACUVAN SO INSTALIRAN WINDOWS 8
1,5GB RAM-HDD50GB-CPU -1.9-DVD-RW-WI-FIГрад:
PROBISTIP
Телефон:
077854476
Објавен на:
16.04.2014

ЦЕНА: 100 €

Карактеристики:

Град:
 Кочани

Контакт

Име:
DALIBOR DIMITROVSKI
Град:
PROBISTIP
Телефон:
077854476
Објавен на:
16.04.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка