Prevod od hrvatski jazik na makedonski jazik 071 277 738

ЦЕНА: 1 мкд

Prevod od hrvatski jazik na makedonski jazik 071 277 738


Овластен судски преведувач од словенечки, хрватски, српски и црногорски јазик на македонски јазик и обратно.
Превод на документи од словенечки јазик, хрватски јазик, црногорски јазик и српски јазик.
Preveduvac od slovenecki, hrvatski, crnogorski i srpski jazik na makedonski jazik i obratno.
Brz i kvaliteten prevod na dokumenti i literatura.
Kontakt tel: 071277738
Viber: +38971277738
Email: mirjanamiskoska@gmail.comИме:
Град:
Skopje
Телефон:
071277738
Објавен на:
01.05.2017

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Mirjana
Град:
Skopje
Телефон:
071277738
Објавен на:
01.05.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка