Prodavam ADIDAS patiki (broj 37- 37,5)

ЦЕНА: 1500 мкд

Prodavam ADIDAS patiki (broj 37- 37,5)


Itno prodavam ADIDAS crni patiki kupeni vo prodavnicata na
SPORT REALITY vo trgovskiot centar Vero Jumbo vo Skopje.
Maloprodaznata cena im e 2488 den.jas gi prodavam 1500 den.
Patikite se novi skroz,2 pati se samo obleceni i se vo odlicna sostojba.Se prodavaat samo poradi pogresen broj.
Patikite se golemina broj 37,5Град:
Skopje
Телефон:
075599806
Објавен на:
17.01.2020

ЦЕНА: 1500 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Cvetanka Sachkarovska
Град:
Skopje
Телефон:
075599806
Објавен на:
17.01.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка