Prodavam Dzemper Tomi Hilfiger Ednas OBlecen bela boja M golemina

ЦЕНА: 2000 мкд

Prodavam Dzemper Tomi Hilfiger Ednas OBlecen bela boja M golemina


Prodavam Dzemper Tomi Hilfiger Ednas OBlecen bela boja M golemina no moze da e tocen na luge sto nosat L. dzemperot e original Hilfiger i e kupen od KanadaГрад:
Skopje
Телефон:
071564965
Објавен на:
08.12.2017

ЦЕНА: 2000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
dejan dukoski
Град:
Skopje
Телефон:
071564965
Објавен на:
08.12.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка