Prodavam Hp laptop

ЦЕНА: По договор

Prodavam Hp laptop


Prodavam Hp laptop 2GB Ram, 1.87 Mhz, 240 HDD, dobro socuvan 072/610-714Објавен на:
15.03.2013

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Објавен на:
15.03.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка