Prodavam LAP TOP ASUS GAMING

ЦЕНА: По договор

Prodavam LAP TOP ASUS GAMING


*SE PRODAVA LAPTOP*
ASUS (Republic of gamers)
-Processor: inter(R) core(TM) i7-2630QM CPU 2.00 GHz
-RAM: 8.00 GB
-SYSTEM: 64-bit
-GRAFICKA: GeForce GTX 460M
-BLU-RAY inside
POVEKJE INFORMACII INBOXИме:
Град:
skopje
Објавен на:
16.09.2019

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
вецо Skr
Град:
skopje
Објавен на:
16.09.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка