Prodavam LAPTOP TOSHIBA SATELLITE 17

ЦЕНА: 12000 мкд

Prodavam LAPTOP TOSHIBA SATELLITE 17


LAPTOP TOSHIBA SATELLITE 17", i3-2350, 2,3 GHz, 4 GB RAM, DVD, WINDOWS 10 PRO, OFFICE 365, COREL DRAW, PHOTOSHOP. Latopot ima rezervna nova baterija.Град:
Skopje
Телефон:
070206415
Објавен на:
06.07.2020

ЦЕНА: 12000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Slavko Belazelkoski
Град:
Skopje
Телефон:
070206415
Објавен на:
05.07.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка