Prodavam Sony Bravia 49 inch

ЦЕНА: 20000 мкд

Prodavam Sony Bravia 49 inch


Telezivorot e koristen 6 meseci kupen pred 1 godina od Setek sony bravia 49 inch IPS panel smart tv so netflix,youtube i drugi apps od sony. FULL HD rezolucija.Име:
Град:
Skopje
Телефон:
071 888653
Објавен на:
20.12.2019

ЦЕНА: 20000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Baze
Град:
Skopje
Телефон:
071 888653
Објавен на:
20.12.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка