Prodavam novi prekrasni moderni i topli rakavici i šalevi

ЦЕНА: 600 мкд

Prodavam novi prekrasni moderni i topli rakavici i šalevi


Prodavam novi prekrasni moderni i topli rakavici i šalevi vo razlicni boi i dizajni.
Cena:
Rakavici 300,00 den.
Šalevi 600,00 den
Zainteresirani pisete na email mircevamarija@gmail.comГрад:
Skopje
Телефон:
077517484
Објавен на:
22.11.2017

ЦЕНА: 600 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Srma.ms Srma.ms
Град:
Skopje
Телефон:
077517484
Објавен на:
22.11.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка