Prodazba na novi teniski reketi

ЦЕНА: 10000 мкд

Prodazba na novi teniski reketi


Prodavam dva novi teniski reketi tip WILSON BURN 100 tezina 303 gr.Град:
skopje
Телефон:
070278552
Објавен на:
25.05.2017

ЦЕНА: 10000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
lidija Calovska
Град:
skopje
Телефон:
070278552
Објавен на:
25.05.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

prodavam krevetce stolce za hramenje i kadicka za bebe

prodavam mnogu malce koristeni raboti za bebe
- drveno krevetce so standarna golemina so dusek mnogu malce koristeno so dusek. na negonima 2 fioki po cela dolzina
- stolce za hranjenje sto voopst...

Цена:10.000 MKD


Објавен на: 17.11.2019
Huawei GT Smartwatch

Продавам гланц нов паметен часовник Huawei GT smartwatch со фабричка кутија е, и многу малце е користен. На лик е многу убав за носење како часовник, а и многу е корисен за вежбање. Прати срцева ак...

Цена:8.500 MKD


Објавен на: 05.11.2019
Prodazbo i montaza

Prodazbo i montaza na site vidovi bekaton plocki za info br 070434170

Цена:По договор


Објавен на: 22.06.2019
Kolicka i sediste maxi cosi super socuvana

Prodavam super socuvana ( ne e mnogu koristena)maxi cosi sediste za vo kola i kolicka.

Цена:По договор


Објавен на: 26.04.2018
Prodazba na inventar za kafic

Продавам шанк и друга опрема за кафич ( маси столици и сепариња).

Цена по договор.

Цена:По договор


Објавен на: 26.01.2018

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка