RABOTA VO GERMANIJA

ЦЕНА: 1000 €

RABOTA VO GERMANIJA


se baraat dve devojki so bugarski pasosh za rabota vo stranstvo potocno vo germanija, kako kelnerki vo kafic i vo restoran dobro se plakja, prednost imaat onie sto znaat germanski jazik za detalni informacii slobodno pisete mi na mail denirulz@gmail.comИме:
Град:
Skopje
Телефон:
+38970555555
Објавен на:
09.03.2015

ЦЕНА: 1000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
umer musli
Град:
Skopje
Телефон:
+38970555555
Објавен на:
09.03.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка