Roletni i komarnici

ЦЕНА: По договор

Roletni i komarnici


Izrabotka montaza i servis na: PVC nadvoresni roletni,AL.roletni,venecijaner,variolajt zavesi,zebra zavesi, rolo zavesi.Komarnici fiksni,rolo,plise,siber. AL nadvoresni okapnici,parapetni PVC daski,armonika vrati.Име:
Град:
Aerodrom
Телефон:
070460082
Објавен на:
19.09.2019

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Igor Igor
Град:
Aerodrom
Телефон:
070460082
Објавен на:
19.09.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка