SE PRODAVA MINI LAP TOP ASUS

ЦЕНА: 120 €

SE PRODAVA MINI LAP TOP ASUS


SE PRODAVA MINI LAP TOP ASUS OD GERMANIJA MALKU KORISTEN VO ISPRAVNA SOSTOJBAГрад:
kumanovo
Телефон:
076873233
Објавен на:
21.02.2013

ЦЕНА: 120 €

Карактеристики:

Град:
 Куманово

Контакт

Име:
frosi nikolkovska
Град:
kumanovo
Телефон:
076873233
Објавен на:
21.02.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка