SIMNUVAM FILMOVI I MUZIKA

ЦЕНА: 100 мкд

SIMNUVAM FILMOVI I MUZIKA


Simnuvam filmovi i gi stavam na DVD CD. Edno CD - 150 den.
Isto taka simnuvam i muzika i gi stavam na CD. Edno CD - 100de.

Za poveke informacii: simonapanky@gmail.comИме:
Град:
Skopje
Објавен на:
04.07.2015

ЦЕНА: 100 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Simona P
Град:
Skopje
Објавен на:
04.07.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI SASKO-GIS

STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI PAMPLEKS I KALENO STAKLO TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA STAKLENI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI KAPII VRATI SPALNI TROSEDI DVOSEDI FOTE...

Цена:35 EUR


Објавен на: 07.01.2020
SKALA ALUMINIUMSKA 7+1

ALUMINIUMSKA SKALA 7+1, VISINA 2,4m, VISINA NA RABOTNATA POVRSINA 1,8m. MALKU KORISTENA. KAKO NOVA.

Цена:1.500 MKD


Објавен на: 12.04.2018
SERVIS ZA KLIMI SERVIS ZA KLIMA

Сервис и поправка на клима уреди, нови клима уреди Gree / Hyundai / Ariston, половни клима уреди, монтажа и демонтажа, дополнување и полнење фреон, вакумирање, целосно чистење и дезинфекција на сит...

Цена:1.000 MKD


Објавен на: 20.01.2018
SUUNTO AMBIT2 R White

Се продава нов, неотпакуван, некористен SUUNTO AMBIT2 R White спортски часовник.

Water resistance: 50 m
Battery life in time mode 14 days

Цена:200 EUR


Објавен на: 26.04.2017
SKUTER ARORA 150

SKUTER ARORA 150 2007god POMINATI 15000km
ODLICNO SOCUVAN

Цена:370 EUR


Објавен на: 01.06.2016

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка