SINTISAJZER / СИНТИСАЈЗЕР

ЦЕНА: 2000 мкд

SINTISAJZER / СИНТИСАЈЗЕР


ПРОДАВАМ НОВ ДЕТСКИ СИНТИСАЈЗЕР ОДЛИЧЕН за ПОЧЕТНИЦИ, КОМПЛЕТНО ИСПРАВЕН со МИКРОФОН, РАБОТИ на АДАПТЕР 220V/12V или на БАТЕРИИ со МОЖНОСТ за ПОВРЗУВАЊЕ на СИСТЕМ или ЗВУЧНИЦИ.
СИНТИСАЈЗЕРОТ е ИДЕАЛЕН ПОДАРОК за РОДЕНДЕНСКА ЗАБАВА.

КОНТАКТ: 075/ 584 501; 077/ 534 603; 078/ 956 419Град:
Скопје
Објавен на:
09.08.2015

ЦЕНА: 2000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Град:
Скопје
Објавен на:
20.07.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка