SOFTVER ZA GLEDANJE TV KANALI PREKU INTERNET

ЦЕНА: 499 мкд

SOFTVER ZA GLEDANJE TV KANALI PREKU INTERNET


Инсталација на софтвер за да можете преку интернет да гледате ТВ канали и најнови HD филмови со превод на македонски, српски, хрватски, итн.

>>>>>ГРАТИС IPTV ПРЕТПЛАТА ЗА ЕДЕН МЕСЕЦ СО ВКЛУЧЕНИ ПРЕКУ 380 EX-YU ТВ КАНАЛИ И ПРЕКУ 10,000 ОСТАНАТИ ТВ КАНАЛИ КАДЕ МОЖЕТЕ ДА ГИ ГЛЕДАТЕ NA PC / LAPTOP, ANDROID BOX, ANDROID ТЕЛЕФОН И SMART TV СО ВКЛУЧЕНИ ИНСТРУКЦИИ<<<<<

Серии, Документарни, Концерти, Театарски претстави, Библиотека, Радио станици, Емисии за жени, Цртани за деца, итн.

Македонија ТВ канали:

-СИТЕЛ
-КАНАЛ 5
-ТЕЛМА
-АЛСАТ М
-АЛФА
-МРТ 1
-ТВ 24
-TV 21
-ТВ SHENJA
-ТВ НОВА
-КАНАЛ 5+
-МРТ 2
-МТМ
-НАША ТВ
-СОБРАНИСКИ
-ШУТЕЛ
-ERA

Србија ТВ канали:

-RTS 1
-RTS 2
-Pink
-B92
-Prva srpska TV
-Happy TV
-Studio B
-Kanal 3
-Sky plus
-RTV 1
-Palma plus
-SOS
-RTRS
-RTCG
-Pink
-Pink 2
-Pink 3
-Pink Action
-Pink Action 2
-PINK ACTION 3
-Pink Folk 1
-Pink Horror
-Pink Kids
-Pink Live
-Pink M
-Pink Movies 2
-Pink Movies 3
-Pink Music
-Pink Music 2
-Pink Music 4
-Pink Music 5
-Pink Pedia
-Pink Premium
-Pink Reality
-Pink Soap
-Pink World
-Pink Zabava, итн.

Хрватска ТВ канали:

-Cinestar Action
-Cinestar Premiere 1
-Cinestar Premiere 2
-Cinestar TV
-HRT 1
-HRT 2
-HRT 3
-HRT 4
-RTL 1
-RTL 2
-RTL Kockica, итн.

Преку 1500 останати канали:

Интернационални ТВ канали на држави од A-Z, Baby TV, Cartoon Network, Baby First, Discovery Kids, Disney Channel, Nickelodeon, Cartoonito, Jim Jam, HBO Movies, Animal Planet, Discovery Channel, History Channel, National Geographic, Viasat History, MTV, VH1, VH1 Classic, Motors TV, FOX Sports, Fight Sports, Motors TV, NBA Live, Sky Sports, Viasat Footbal, Arena Sport 1,2,3,4,5, Sport Klub 1 i 2, BeIN Sports, Eurosport, Eurosport 2, TV 1000, Planeta, Balkanika, Al Jazeera Balkans, преку 100 спортски канали, итн.

Можна е инсталација на сите лаптоп и десктоп компјутери и доколку имате излез за ТВ може да направите домашно кино и филмовите да ги гледате на голем екран.
За даљински управувач можете да користите Iphone, Ipad, Tablet или Android телефон.

Достава на CD по карго низ цела Македонија кој ви дава можност софтверот да го инсталирате на повеќе компјутери во домот.

Нарачки на телефон: 075 / 550 - 905Име:
Објавен на:
03.02.2020

ЦЕНА: 499 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
IPTV SERVICE
Објавен на:
31.01.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка