Sekerce 5gr

ЦЕНА: 53 мкд

Sekerce 5gr


Производство-печатење и пакување на Универзален и брендиран шекер со ваше логоПакување 2,3,5,10 кг-картонска кутијаГрад:
Skopje
Телефон:
075 206 796
Објавен на:
31.03.2020

ЦЕНА: 53 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Zoran Markovski
Град:
Skopje
Телефон:
075 206 796
Објавен на:
31.03.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка