Selling PS4 Pro / PS4 1TB 1tb Console

ЦЕНА: 200 €

Selling PS4 Pro / PS4 1TB 1tb Console
For sale in wholesale supplies for Sony Playstation 4 Pro 1Tb /4 game console, Newly with complete accessories Made by

Jailbreak, the console is currently playing 12 games, firmware version 5.05. Complete kit with purchase documents. contact

now to make order. Whatsapp +16692284859Град:
be
Објавен на:
20.07.2019

ЦЕНА: 200 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
aleksandr sergey
Град:
be
Објавен на:
20.07.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка