So eden klik do LapTop,250 $ ...

ЦЕНА: По договор

So eden klik do LapTop,250 $ ...


Kompanija koja podolgo vreme e prisutna na internet i koja nagraduva za seto vreme sto go minuvas na internetot.

http://bit.ly/1ljgeQR

Zaraboti 250$ i drugi nagradi samo so eden klik,ili pak smeni gi tvoite poeni za nekoja od mnogu brojnite nagradi.Име:
Телефон:
075568895
Објавен на:
18.03.2014

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Vladimir
Телефон:
075568895
Објавен на:
18.03.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка