TABLET PC LDK MID-A27B 10.1

ЦЕНА: 6800 мкд

TABLET PC LDK MID-A27B 10.1


Tablet PC LDK MID-A27B 1.5GHz 8gb so 3d Acelerator , so uste 6 meseci garancija kupen od anhoch supe socuvan neupotreban , podarok , ne mie e potreben zato go davam - za zamena druga cean ke se dogovorimeИме:
Град:
Skopje
Телефон:
071384964
Објавен на:
15.06.2013

ЦЕНА: 6800 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Zeko
Град:
Skopje
Телефон:
071384964
Објавен на:
15.06.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка