Umetnicka slika maslo na platno

ЦЕНА: По договор

Umetnicka slika maslo na platno


Se prodava umetnicka slika maslo na platno, mrtva priroda, od srpski avtor,dimenzii 50cmX40cm.Град:
Skopje
Телефон:
071257632
Објавен на:
03.04.2020

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Marko Naumovski
Град:
Skopje
Телефон:
071257632
Објавен на:
03.04.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка