bijeli 16GB iPhone 5C

ЦЕНА: 250 мкд

bijeli 16GB iPhone 5C


bijeli 16GB iPhone 5C
bijeli 16GB iPhone 5C, vrlo dobro stanje, bilo operater.
Kabel i punjač.Објавен на:
07.08.2014

ЦЕНА: 250 мкд

Карактеристики:

Град:
 Делчево

Контакт

Објавен на:
07.08.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка