finansiranje

ЦЕНА: 100000 мкд

finansiranje


Ja sam MARIE LAPARES, dioničar i financijski izvršitelj.
Kapacitet mog zajma je od 5.000 do 5.000.000 € uz razumnu stopu od 2%, vrlo jednostavni i bez problema.
Ulažem također među pojedince svih vrsta.
U partnerstvu s bankarskim partnerima diljem Europske unije Banka pruža naše kreditne ponude za sigurnost transakcije za sve.
Ako ste zainteresirani, obratite mi se putem moje osobne adrese.

E-mail: marielaperes1965@libero.itГрад:
Kumanovo
Телефон:
071341882
Објавен на:
14.01.2020

ЦЕНА: 100000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
daniela guiseppina
Град:
Kumanovo
Телефон:
071341882
Објавен на:
14.01.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка