i pad3 model(mb293ch)proizveden za angliski pazar

ЦЕНА: 100 €

i pad3 model(mb293ch)proizveden za angliski pazar


prodavam ipad32G donesen od anglia proizveden vo amerika vo besprekorna sostojba so 13" inci ekranГрад:
skopje
Телефон:
078286590
Објавен на:
23.09.2017

ЦЕНА: 100 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
filip dabevski
Град:
skopje
Телефон:
078286590
Објавен на:
23.09.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка