instaliranje windows, servis kompjuteri

ЦЕНА: По договор

instaliranje windows, servis kompjuteri


Cistenje na lap top kuleri 800 denari Instalacija na Windows, linux, OSX.. 600 denari Cistenje od virusi - 700 denari Aleksandar - 070 339995 Karpos 4 - kaj Siti Mol
loading...Име:
Град:
Skopje
Телефон:
070 339995
Објавен на:
17.09.2020

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Aleksandar
Град:
Skopje
Телефон:
070 339995
Објавен на:
17.09.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка