kadena kD5 Goldshell KD5 18ths kD Box BM k1+ asic miner offer

ЦЕНА: 4000 мкд

kadena kD5 Goldshell KD5 18ths kD Box BM k1+ asic miner offer


kadena kD5 Goldshell KD5 18ths kD Box BM k1+ asic miner offer

TO ORDER : HotLine/Whatsapp: +86 171 5640 3202
info : guangdongelectronictechnology
Goldshell KD-BOX 1600GH/S 205W - KDA Mining Machine Low Noise Miner - $ $1,999 USD
-
Goldshell KD5 18TH/S Kadena Miner + psu offer Now on sales ( Limited Offer ) - $4009
-
New in stock - Model BM-K1+ iBeLink mining Kadena 15Th/s 2250W.
$8,999 ( on sales 50% OFF Discount )
-
Goldshell Kadena KD6 Miner + PSU - SALES PRICE 50% off.
Asic Miners In Stock .... Kadena miner Asic crpto miners . KD2, Goldshell KD6 Goldshell KD5 iBeLink BM-K1+ ,Innosilicon A11 Pro ETH 1500Mh, Jasminer X4
SALES OFFER : 50% OFF
+Payment - Bank /Btc/ ETH/USDT
+Free Shipping on all orders
+No customs and Import :
+100% Guaranteed Delivery.Град:
guangdongelectechnology
Телефон:
+8617156403202
Објавен на:
06.04.2022

ЦЕНА: 4000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
guangdongelectechnology guangdongelectechnology
Град:
guangdongelectechnology
Телефон:
+8617156403202
Објавен на:
06.04.2022
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка