kolicka + transporter i kolicka/gratis ogradici

ЦЕНА: По договор

kolicka + transporter i kolicka/gratis ogradici


Prodavam : 1. kolicka + transporter Hauck ( komplet)2300den 2. letna kolicka Venus 1300 den ( nema slika, potokalova letna cador kolicka).Za sekoja od kolickite sledi gratis ogradica za detsko krevetceИме:
Телефон:
072 236 291
Објавен на:
09.08.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Elena Elena
Телефон:
072 236 291
Објавен на:
09.08.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка