lap top

ЦЕНА: 9500 мкд

lap top


hp compaq presario 56
baterijata e neispravnaГрад:
Stip
Телефон:
071304608,078364390
Објавен на:
05.02.2013

ЦЕНА: 9500 мкд

Карактеристики:

Град:
 Штип

Контакт

Име:
Mobilni telefoni
Град:
Stip
Телефон:
071304608,078364390
Објавен на:
01.01.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка